Menu
Dizajnové kúsky v sortimente Berndorf Sandrik

Dizajnové kúsky v sortimente Berndorf Sandrik

Autor článku: Pavol Kašuba

Príbor si treba vyberať taký, aby sa hodil do interiéru. Do klasického pristane príbor s klasickým dizajnom, do moderného sa však žiada niečo iné.  V ponuke spoločnosti Berndorf Sandrik si nájdete tiež veľmi avantgardne vyzerajúci príbor Avantgarde, no taký sa nehodí všade. Je to dielo japonského dizajnéra. Nôž vyzerá ako šabľa a rukoväte lyžice a vidličky sú ako tenučké paličky. “ Príbor, ktorý stavia na inovatívnom imidži, je aj Perspectives. Rovnako z dielne Berndorf Sandrik. Diera je na lyžici umiestnená tak, aby nebránila v naberaní polievky. Slúži ako možnosť dekorácie, napríklad s obrúčkami alebo kvetinami. To sa s klasickým príborom nedá.“ Príbor tak môže konkrétnu udalosť krásne podčiarknuť. Trendom ostatných rokov je dlhší príbor. K tanierom s priemerom 30 cm a viac už klasická dĺžka príborov (19,5 cm lyžica) nestačí. K veľkému tanieru patrí i veľký príbor, lebo inak vyzerá tak trochu stratený. Príbory však nie sú len dlhšie, ale aj hrubšie. Tu sa  vlastne trend vracia do minulosti, pretože strieborné príbory v minulosti ako aj dnes boli tiež dlhšie a masívnejšie. Pri výbere príborov pre vaše stolovanie vám prajeme šťastnú ruku a radi vám pomôžeme tak ako sme to robili vašim prastarým rodičom a radi pomôžeme vašim vnukom.

Zaujímavou radou výrobkov v našom sortimente je rada Design Collection. Jedná sa o dizajnové výrobky, slúžiace ako doplnky k stolovaniu. Nájdete medzi nimi rôzne veľkosti mís, konvicu na kávu alebo čaj, konvičku na mlieko, cukorničku, nádobu na ľad či chladič na víno a taktiež krčah na vodu alebo podložku pod hrniec.

Niektoré dizajnové kúsky sa nájdu aj v sortimente porcelánu, ktorý naša spoločnosť ponúka. Model Mandarin od nemeckého výrobcu Seltmann Weiden je ideálny na kreatívne servírovanie jedál v gastronómii ako aj v domácnosti.

Konzumácia vína, ako ušľachtilého nápoja kráľov v kalichoch ručne vyrábanej rady Cassiopeia či Aquila od slovenského výrobcu RONA je taktiež zážitkom.

Čítalo 1431 ľudí

Komentáre:

Produkty v článku

Súprava príborov 30 dielna Delta, Berndorf Sandrik

Súprava príborov 30 dielna Delta, Berndorf Sandrik

82,50
Súprava príborov 30 dielna postriebrená

Súprava príborov 30 dielna postriebrená

1099,00
Vidlička stolová pieskovaná

Vidlička stolová pieskovaná

30,69
Nôž stolový - monoblok pieskovaný

Nôž stolový - monoblok pieskovaný

31,79
Kalich na víno 140 ml Mondo, Rona

Kalich na víno 140 ml Mondo, Rona

1,69
Šálka 0,09 L

Šálka 0,09 L

6,43
Hrnček 0,28 L

Hrnček 0,28 L

8,93

Nájdite v inšpiráciách

Súvisiace články